Kom je op 20 januari ook naar onze open dag?

Kom je op 20 januari ook naar onze open dag?

Hallo toekomstige brugklasser! Een nieuwe school kiezen voor de komende jaren is best spannend. Je krijgt nieuwe vakken, veel verschillende docenten en veel nieuwe leerlingen in de klas. Het is dus een heel goed idee om even sfeer te komen proeven. We laten de school graag aan je zien.

Tijdens de Open Dag ga je ontdekken wat onze school zo speciaal maakt. Je kan rondkijken in de lokalen en op het terrein, praten met onze docenten en kennismaken met ons Sportprofiel, Expressieprofiel, GymnasiumXtra en allerlei andere activiteiten die wij aanbieden. Ontdek zelf waarom leren bij ons zo leuk is! Trek je nieuwsgierige schoen aan en laat je enthousiasme de vrije loop. Geniet van deze dag en stel gerust vragen. Wij hopen dat je de warmte en energie van onze school zult voelen. 

Wil jij (of misschien je ouders) voor de Open Dag of juist daarna nog meer weten? Er zijn op 12 december en 29 februari informatieavonden. Op 31 januari is er een meeloopmiddag. Kijk bij 'kom langs' voor meer informatie. 

Tot snel bij het OLZ! 

Ook interessant