De finale plek Olympic Moves Dodgeball is binnen!!!

De finale plek Olympic Moves Dodgeball is binnen!!!

Dinsdag 5 april hebben onze Dodgeball teams de voorronde Olympic Moves gespeeld. Een spannend toernooi met super fanatieke teams!

We speelden met twee onderbouw teams in twee verschillende poules. Ons eerste team was enorm goed maar de concurrentie ook waardoor we de finale net niet hebben bereikt. Het tweede team lukte het wel de finale te bereiken. De tegenstanders hier waren een kop groter en sterker in de aanval, maar ons spel was slimmer en sneller. Het team kwam op gelijke stand van 2-2 waarna de laatste game werd gewonnen! Ze hebben iedereen doen verbazen door hier met de winst ervandoor te gaan. Wat een topprestatie! Gefeliciteerd:

Tashir Camara (zHK1a), Yan Nan Smits (zHV1a), Stijn van Zijst (zHV1a), Maxim van Dalen (zHV1c), Torsten van Dam (zA2b), Bente Smit (zHV2b), Lola Gaaikema (zA2a), Lara Landwaart (zA2b), Yonne Schaapman (zA2b) en Lisa Vogelaar (zA2b)

Succes op The School Final 2023 vrijdag 9 juni!

Ook interessant