Evy uit V4 in actie voor het Prinses Máxima Centrum

Evy uit V4 in actie voor het Prinses Máxima Centrum

Evy uit V4 is actief geld aan het inzamelen voor missie 538. De opbrengst gaat naar het Prinses Maxima Centrum. Zie haar persoonlijke verhaal hieronder en de link naar haar eigen pagina van de inzamelactie.

Hoi ik ben Evy (15) en in mei 2021 kreeg ik Leukemie. Inmiddels ben ik alweer een jaar Leukemie vrij dankzij een fantastische nieuwe therapie, namelijk celtherapie. Samen met Frank Dane heb ik voor missie 538 💚💜 opnames gemaakt, waarin ik deze therapie uitleg en vertel waarom deze therapie zo belangrijk is. Deze zullen in de missie week online komen en zijn zeker de moeite waard om te bekijken 😃. Zoals je waarschijnlijk wel weet zamelt missie 538 geld in voor cleanrooms, zodat de therapie die ik vanuit Amerika 🇺🇸 gekregen heb ook in het Prinses Máxima Centrum 🧡 kan worden gemaakt. Samen willen we natuurlijk naar een toekomst waarin iedereen met kanker 100% kans heeft op een volledige genezing 🎗️ en waarbij de hoeveelheid chemo wordt beperkt. Jouw steun kan hier aan bijdragen, want deze cleanrooms zullen een belangrijke stap zijn!
Alvast heel erg bedankt.

Liefs Evy

Ook interessant